Υπεύθυνος Αποθήκης

2 months ago

Paphos, Pafos, Cyprus CMC Electric Ltd Full time

Τι κάνουμε:

Η εταιρεία μας, που ξεκίνησε τη λειτουργία της το 1989 με έδρα την επαρχία της Πάφου, έχει αναπτυχθεί σημαντικά κατά τη διάρκεια των ετών. Η συνεχής αύξηση των πωλήσεων, σε συνδυασμό με την άριστη εξυπηρέτηση πελατών, την οδήγησε στο να καταστεί ένα από τα κορυφαία καταστήματα ηλεκτρικών συσκευών στην Κύπρο. Παρέχουμε υπηρεσίες παράδοσης και εγκατάστασης ηλεκτρικών συσκευών Παγκύπρια, ενισχύοντας έτσι την εμπειρία αγοράς των πελατών μας. Επίσης, διατηρούμε μακροχρόνιες συνεργασίες με μερικές από τις πιο εδραιωμένες εταιρείες Ανάπτυξης Γης (developers) όπως η Pafilia, Aristo, Leptos και Island Blue, και δεσμευόμαστε να παρέχουμε υψηλής ποιότητας ηλεκτρικές συσκευές. Η εξυπηρέτηση πελατών αποτελεί προτεραιότητά μας, καθώς είμαστε αφοσιωμένοι στην ικανοποίηση των αναγκών τους.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και τοποθέτηση συσκευών στην αποθήκη
  • Φόρτωση συσκευών στα αυτοκίνητα της εταιρείας για παράδοση
  • Τακτική παρακολούθηση αποθεμάτων και διόρθωση τυχόν λαθών
  • Καθημερινός έλεγχος του εκθεσιακού χώρου σχετικά με ελλείψεις και αναπλήρωση συσκευών
  • Διεκπαιρέωση μικρο-εργασιών εκτός καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια Οδήγησης με χρήση ταχυτήτων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Τι προσφέρουμε:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερό ωράριο εργασίας (Δευτέρα - Παρασκευή 8:00-16:30) με 30' διάλειμμα
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Τήρηση όλων των αργιών
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα μας

Not what you are looking for? Try these related job searches
Θέσεις εργασίας για Υπεύθυνος Αποθήκης στη Πάφο
Θέσεις εργασίας για Υπεύθυνος Αποθήκης στην Κύπρο
CMC Electric jobs in Paphos
Warehouse jobs in Paphos
Cyprus Warehouse jobs